Продаденоletna

195/55R16 91V EcoContact 6 XL

9,830 ден

Шифра: 504808 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

EcoContact 6

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона