zimska
CONTINENTAL

195/55R17 88H TS 830P*

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

WinterContact TS 830 P

Runflat

0

Тежински индекс

88

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

E

Noise

72

Шифра: AA018204 Категории: Ознаки: