195/55R20 95H BRAVURIS 5 XL FR

6,840 ден

Шифра: 504369 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R20

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона