letna
CONTINENTAL

195/55R20 95H Eco Contact 5 XL

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R20

Шара

ContiEcoContact 5

Runflat

0

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

RR

A

WR

B

Noise

71

Шифра: AA021511 Категории: Ознаки: