letna
CONTINENTAL

195/60R15 88H EcoContact 6

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

88

Бренд

Брзински индекс

H

RR

A

WR

A

Noise

70

Шифра: AA016864 Категории: Ознаки: