Продаденоall-season-letna-zimska
RIKEN

195/60R15 92V ALL SEASON XL

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

All Season

Runflat

0

Тежински индекс

92

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019385 Категории: Ознаки: