195/60R16 89H AllSeasonContact

Шифра: 502799 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона