195/60R16C 99/97H CVC 100

Шифра: AA007062 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона