Назад
Продаденоza-site-sezoni

195/60R16C 99/97H EUROVAN A/S 365

6,390 ден

Шифра: AA021771 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16C

Шара

A/S 365

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона