Продаденоza-site-sezoni

195/65R15 91H ALL SEASON RI

3,280 ден

Шифра: 504182 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

All Season

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона