Продаденоall-season-letna-zimska

195/65R15 91H ALL SEASON

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

All Season

Runflat

0

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA021215 Категории: Ознаки: