-20%ПродаденоOUTLET 2021letna

195/65R15 91H PremiumContact 6

5,460 ден 4,368 ден

Шифра: AA019375-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона