195/65R15 91H PRIMACY 4

5,850 ден

Шифра: AA021782 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона