all-season-letna-zimska
ROADX

195/65R15 91H RXMOTION 4S

Профил

65

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

91

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA019215 Категории: Ознаки: