letna
ROADX

195/65R15 91H RXMOTION H12

Профил

65

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

91

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA019191 Категории: Ознаки: