Продаденоletna

195/65R15 91H UltraContact

5,460 ден

Шифра: 500244-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

UltraContact

Бренд

Сезона