-20%letna

195/80R15 96H 4X4 Contact

Ширина

Профил

80

Дијаметар

R15

Шара

4×4 Contact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: AA009641-19 Категории: Ознаки: