195/80R15 96H Open Country AT+

5,980 ден

Шифра: AA020863 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

80

Дијаметар

R15

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона