zimska
DAVANTI

205/40R17 84V Wintoura+

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

84

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018231 Категории: Ознаки: