Продаденоletna

205/45R17 84V P ZERO r-f

9,640 ден

Шифра: AA008400-15 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

P-Zero

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона