Продаденоletna
CONTINENTAL

205/45R17 88H EcoContact 6 XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

RR

A

WR

A

Noise

72

Шифра: AA022773 Категории: Ознаки: