-10%Продаденоzimska

205/45R17 88V TS830P SSR XL

14,040 ден 12,636 ден

Шифра: AA016152 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона