Продаденоzimska
CONTINENTAL

205/45R18 90H WinterContact TS860 S * XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: AA024183 Категории: Ознаки: