205/50R17 93V POLARIS 5 XL FR

Шифра: AA024220 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона