Продаденоletna

205/50R17 93W MA349 XL

3,530 ден

Шифра: 503832 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона