205/55R16 91H AllSeasonContact

Шифра: AA021211-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона