205/55R16 91T WinterContact TS870

7,280 ден

Шифра: AA022678-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона