Продаденоletna

205/55R16 91W PRIMACY 4+ MI

Шифра: 504776-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона