all-season-letna-zimska
ROADX

205/55R16 94H RXMOTION 4S XL

Профил

55

Ширина

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

94

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

B

Noise

71

Шифра: AA019216 Категории: Ознаки: