Продаденоletna
CONTINENTAL

205/55R16 94V EcoContact 6 XL

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

RR

A

WR

A

Noise

72

Шифра: AA024112 Категории: Ознаки: