Продаденоzimska

205/55R17 91H WinterContact TS870 P

12,170 ден

Шифра: AA023474 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона