Продаденоletna

205/55R17 91V ContiEcoContact 5

Шифра: 500249 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

ContiEcoContact 5

Бренд

Сезона