-10%Продаденоzimska

205/55R17 95V TS870 P XL

12,580 ден 11,322 ден

Шифра: 503239 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

TS870 P

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона