Продаденоzimska

205/55R17 95V Wintoura+ XL

5,270 ден

Шифра: AA015875 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Wintoura

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона