205/55R19 97V UHP XL TA

Шифра: 506229 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

UHP

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона