205/60R15 91H Bravuris 5HM

5,290 ден

Шифра: 01051 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона