letna
CONTINENTAL

205/60R16 92H EcoContact 6

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

RR

A

WR

A

Noise

71

Шифра: AA021819 Категории: Ознаки: