-20%ПродаденоOUTLET 2020zimska

205/60R16 96H WINTER XL TA

4,800 ден 3,840 ден

Шифра: AA020035-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

Winter

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона