Продаденоletna

205/65R16C 107/105T CVC100

10,270 ден

Шифра: AA006241 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона