Продаденоletna

205/70R15 96H 701 SUV XL TA

4,660 ден

Шифра: AA014481 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Шара

701 Suv

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона