letna
CONTINENTAL

205/70R15C 106/104R CVC 100

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiVanContact 100

Runflat

0

Тежински индекс

106/104

Бренд

Брзински индекс

R

RR

E

WR

A

Noise

71

Шифра: AA006373 Категории: Ознаки: