Продаденоletna

205/70R15C 106/104R CVC 100

8,430 ден

Шифра: AA006373 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

R

Брзински индекс

R

Бренд

Сезона