zimska
DAVANTI

215/40R17 87V Wintoura+

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

87

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018233 Категории: Ознаки: