215/40R18 89W ContiSportContact 5 XL FR

11,210 ден

Шифра: 504384 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона