Продаденоza-site-sezoni

215/45 R20 95T Celsius AS2

13,340 ден

Шифра: 500736 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

Celsius AS2

Бренд

Сезона