zimska
DAVANTI

215/45R17 91V Wintoura+ XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

91

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA015878 Категории: Ознаки: