215/45R18 93V PILOT ALPIN PA4 XL

Шифра: AA010549-18 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона