Продаденоza-site-sezoni

215/50 R19 93T Celsius AS2

9,730 ден

Шифра: 500738 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

Celsius AS2

Бренд

Сезона