Продаденоletna

215/50R17 91Y BRAVURIS FR

6,280 ден

Шифра: 500136 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

BRAVURIS 5HM

Бренд

Сезона