Продаденоletna

215/50R17 95W MA349 XL

3,480 ден

Шифра: 503833 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона