Продаденоletna

215/55 R17 94W PRIMACY 4+

10,940 ден

Шифра: 501683 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона